Termoměření

termoměření Brno

Chcete se chovat zodpovědněji k životnímu prostředí, zlepšit ekologičnost provozu vaší domácnosti nebo firemní budovy a ještě při tom ušetřit?

Termoměření vám pomůže identifikovat místa, na kterých dochází k tepelným únikům a tudíž finančním ztrátám. Na tato místa se poté můžete zaměřit a zvolit řešení, díky němuž odstraníte závadu a únik tepla minimalizujete (např. zateplení fasády, výměna oken, apod.).

Elektro Pelzer nabízí profesionální služby termovizního měření, jež odhalí úniky tepla z vašeho objektu, případně z elektroinstalací či elektrických strojů a zařízení. Termokamerou zachytíme stav, nedostatky a závady a jejich přesné umístění. Při vyhodnocování pořízených snímků bereme vpotaz rozdílné materiály použité na objektu měření. Díky odborné znalosti dokážeme zhodnotit charakter úniku tepla a jeho příčinu.

Službu termoměření nabízíme nejen pro zákazníky v Brně a okolí.

Máte zájem o služby z oblasti termoměření?

Zašlete nám nezávaznou poptávku! Obratem vám zakázku naceníme a doporučíme nejvhodnější řešení pro vás.

Můžete napsat ještě 2000 znaků.

Na co se naše služba termoměření zaměřuje?

  • na kontrolu kvality zateplení a stavebních prací,
  • na kontrolu těsnosti plastových a dřevěných oken,
  • na kontrolu tepelných rozvodů v budově
  • na odhalení úniků tepla z podkrovních místností,
  • na odhalení úniků tepla z bytů ve zděných i palenových domech,
  • na podrobnou identifikaci tepelných úniků před nákupem nemovitosti,
  • na lokalizaci míst, kde se tvoří plísně,
  • na odhalení míst přehřívání či špatné izolace čerpadel a motorů, kompoent v rozvodech elektrické energie, topných těles a podobně,
  • a na další analýzy spojené s tepelným prouděním a možnými ztrátami tepla či přehříváním.

Co o nás říkají naši zákazníci?

termoměření budov

Termoměření budov

Měření termokamerou je moderním a spolehlivým způsobem diagnózy obvodových konstrukcí a střech budov. Může poukázat na nevyhovující stav zateplení, na místa vzniku tepelných mostů, na nedostatečné těsnění oken či dveří. Napomůže také zkontrolovat izolaci rozvodů a hydrauliky topného systému. Díky termoměření lze dokonce osnímkovat nepřístupné rozvody topné vody a odhalit přesné místo při případném úniku.

termoměření rozvodů Brno

Termoměření rozvodů a elektroinstalací

Termoměření speciální bezkontaktní kamerou dokáže detekovat nejen místa úniku tepla na budovách, ale využívá se rovněž pro kontrolu izolací elektrických rozvodů, odhalení možného přehřívání jističů, spojů kabeláže a dalších bodů v rozvodech elektrické energie. Vždy je lépe předcházet možným poruchám či nebezpečí úrazu elektrickým proudem. Pomocí termoměření snadno odhalíte riziková místa.

termovizní měření strojů a linek

Termovizní měření strojů a linek

Termokamery jsou nepostradatelným pomocníkem ve výrobních závodech. Své uplatnění nachází při diagnostice výrobních strojů, čerpadel, kompresorů, motorů, a dalších komponent výrobních linek. Tepelné úniky, závady na izolaci rozvodů a elektroinstalací či přehřívání technologických prvků může být velice nebezpečné, může vézt ke vzniku požáru či výbuchu a následným škodám na majetku nebo k ohrožení zdraví a životů pracovníků obsluhujících stroje či linky.

Kontakt

Vojtěch Pelzer
Hájecká 1304/14a
618 00 Brno-Černovice
Mobil: +420 732 980 217
Email: elektro@revizepelzer.cz

Osvědčení ev.č. 12102/9/22/R-EZ-E2A
Oprávnění ev.č. 17207/9/22/EZ-M,O,R,Z-E2A

Co nabízíme

Informace

Copyright © 2023 Vojtěch Pelzer. Veškerá práva vyhrazena. Tento web vytvořila StaWEBnice.com.